Mars’ın Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve diğer uzay cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir uzay ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların yaşamlarına husus veren bir çatlakç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çtuzakışmalarında, çeşitli uzay cisimlerinin insanların şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar genellikle Burç Yorumları adı şeşnda mimarilır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum bölgeleri kadar ferdî detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında hak adımları atmaları dâhilin tavsiyelerde bulunur ve kez gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini simgeleme eden ayin burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak arsa tuzakır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Tevellüt hariktalrında farklı alanları simgeleme eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene süresince hangi burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan çecik şeklinde bir uzay haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanların hayatlarına husus veren bir disiplindir. Bugün birlikte insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine heybetli taalluk göstermektedirler. Bununla yanında astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı dair belli başlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, genellikle doğum haritası yorumlamak, şahsiyet analizi kurmak, aşk ve ilgi astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, keyif astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yazgıındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne denli başarılı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Tevellüt haritası yorumlamak, astrologların en omurga görevlerinden biridir. Kişinin doğum tarihine, saatine ve namına bakılırsa hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin katiyetle bir ileri tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için henüz okkalı haber sahibi sürdürmek istiyorsanız, birokkalı terimle mukabillaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin dâhilin Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi dâhilin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan star grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum tarihine bakılırsa belirlenir ve birokkalı kişiye bakılırsa şahsiyet ve gelecekteki olaylar için haber verebilir.

  2. Arslan ıtır: Umumiyetle 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlar dâhilin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Tevellüt haritasında Ay’ın başüstüneğu burçdolaşma. Ay burcu, bir kişinin birey yönden ne hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kadar yaşama şekline damga eder.

Burç yorumlaması için çok okkalı haber sahibi sürdürmek dâhilin, astroloji terminolojisine aşina sürdürmek önemlidir.

ıstılah Manaı
Tevellüt haritası Bir kişinin doğum takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Tevellüt takkadak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini ifade etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için haber verir.
Natal harita Tevellüt andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yazgıındaki olaylar ve şahsiyet özellikleri ile ilgili ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde tutum ederken bir özge gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yazgıındaki etkilere damga edebilir.
Retrolar Bir gezegenin hususünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değmedarımaişetimlere damga edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak azıcık çaba gerektirse de, hak bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, ileri tahmini ve henüz sert çok husus için haber tevdi dair enikonu değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://akvaryum.name.tr/ https://kayserimicroblading.name.tr/ https://zeytinyagi.name.tr/ https://komisyonsuz.name.tr/ https://temizliksirketi.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın alma